Aktualności

DocuSafe® na Targach Pracy w Lublinie

Zbliżają się Targi Pracy organizowane w Centrum Targowo – Wystawienniczym Targi Lublin S.A. Już niedługo (9 kwietnia 2014 roku) COM-PAN System  zaprezentuje oferty pracy skierowane do studentów kierunków informatycznych. Wszystkich zainteresowanych pracą w projekcie DocuSafe® zapraszamy do uczestnictwa w tegorocznych targach. 

 

Organizatorem imprezy jest Miejski Urząd Pracy w Lublinie wraz z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie. W targach wezmą udział pracodawcy, instytucje rynku pracy oraz osoby poszukujące zatrudnienia. Podczas wydarzenia przy stoisku COM-PAN System będzie można zapoznać się z ofertami pracy skierowanymi do studentów kierunków informatycznych.

 

Ideą Targów Pracy jest zapoznanie studentów z ciekawymi ofertami pracy wraz z możliwościami dalszego rozwoju. COM-PAN System przygotował interesujące oferty dla Programistów JAVA. Zainteresowanych zapraszamy  do uczestnictwa Targach Pracy 2014.

 

9 kwietnia 2014 r. w godz. 9.30-14.00 w Centrum Targowo – Wystawienniczym Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie (Park Ludowy).

7 kwietnia 2014


Wstecz