Aktualności

Dzień dziecka z DocuSafe

Dziś świętujemy Dzień Dziecka – postanowiliśmy przekazać niespodziankę Dzieciom z Domu Dziecka w Warszawie.

Z okazji Dnia Dziecka zespół DocuSafe® wyszedł z dobrowolną inicjatywą wewnątrz firmy – dotyczącą przygotowania słodkich upominków dla Dzieci.

Akcja trwała dwa tygodnie i polegała na tym, że każdy z pracowników przyniósł coś słodkiego – czekolady, ciastka, batony, itp. Mimo że była to dobrowolna inicjatywa – każdy chciał pomóc. Drugie tyle dołożył Zarząd firmy. W efekcie zebraliśmy ponad 400 sztuk słodyczy, co pozwoliło na przygotowanie paczek dla ponad 70 dzieci z Domu Dziecka.

W dniu dzisiejszym przekazaliśmy je maluchom, ku ich ogromnej radości. Dzieci były zaskoczone, ponieważ wychowawcy celowo trzymali to w tajemnicy. Nie spodziewały się tak słodkiego rozpoczęcia dnia. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie zorganizować coś dobrego dla innych.

Krótki film z naszych przygotowań: film >>

DocuSafe® to przede wszystkim Ludzie – utalentowani, zgrani i ambitni. Ludzie, którzy lubią ze sobą pracować. Naszym celem jest nie tylko rozwój Firmy, ale również stworzenie świetnej atmosfery pracy – która sprzyja kreatywnemu podejściu do projektów. (zobacz jakimi wartościami biznesowymi kierujemy się  w pracy >>)

 

Lubimy pomagać - wsparcie zespołu DocuSafe

1 czerwca 2017


Wstecz